60 lat Polskich Nagrań - zdobądź unikatową płytę!

12.06.2017 11:53
A A A
Muzyczna kolekcja wydana z okazji 60-lecia Polskich Nagrań

Muzyczna kolekcja wydana z okazji 60-lecia Polskich Nagrań (Polskie Nagrania)

Polskie Nagrania niedawno obchodziły swoje 60. urodziny. Z tej okazji przygotowana została specjalna kolekcja płyt z najlepszymi polskimi przebojami. Jedna z nich może być Twoja. Wystarczy, że będziesz z nami każdego dnia podczas Pogodnego Poranka w Radiu Pogoda.

Kiedy 60 lat temu powstawała firma Polskie Nagrania, jej logotypem został słynny kogucik. Do dziś znak ten kojarzy się z najlepszą polską muzyką. Płyty z kogucikiem stały się kanonem i skarbnicą melomana. Utrwalają muzykę kilku pokoleń, która żyje w naszej świadomości i w naszych domach. Polskie Nagrania pisały soundtrack życia całych generacji Polaków. Z okazji tego okrągłego jubileuszu powstała wyjątkowa kolekcja płyt.

"Big Beat", "Jej portret" oraz "Gdzie ci mężczyźni" to tytuły tych składanek. Każda z nich zawiera starannie wyselekcjonowane perły polskiej muzyki rozrywkowej. "Big Beat" to przegląd polskich zespołów big beatowych, "Jej portret" to muzyczny portret najwybitniejszych polskich piosenkarek, zaś album "Gdzie ci mężczyźni" prezentuje najbardziej utalentowanych i charyzmatycznych solistów polskiej estrady. To muzyka, którą usłyszysz w Radiu Pogoda, a którą możesz mieć teraz w swojej domowej kolekcji.

Słuchaj nas codzienie od 6 do 10 rano. Każdy dzień to kolejna szansa na zdobycie nagrody! Do usłyszenia!

SŁUCHAJ RADIA POGODA