Pokoje przygód - Escape Room Warszawa

11.01.2017 07:25
A A A
Warszawa ROOM ESCAPE ul. Sniadeckich / fot.Krzysztof Zuczkowski

Warszawa ROOM ESCAPE ul. Sniadeckich / fot.Krzysztof Zuczkowski (Warszawa ROOM ESCAPE ul. Sniadeckich. fot.Krzysztof Zuczkowski)

Room Escape, czyli ucieczka z pokoju, to 60 minut niezapomnianej przygody oraz ekscytujące wspomnienia, które pozostają w pamięci na długo.

Zabawa w Escape Room Warszawa polega na wydostaniu się z zamkniętego, pełnego zagadek pokoju w ciągu 60 minut. To generator pozytywnych emocji, gra pozwala bowiem wejść w magiczny świat przygód i poczuć się jak bohater z ulubionej gry lub filmu. W zależności od tematyki pokoju, można np. rozwiązywać zagadki starożytnego grobowca niczym nieustraszony Indiana Jones, zmierzyć się z tajemnicami średniowiecznego zamku w pokoju Rycerski czy wykazać się zręcznością w przechodzeniu przez laserowe labirynty w pilnie strzeżonym Muzeum.


W pokoju typu escape room jednorazowo może się bawić od 2 do 5 osób. Kiedy grupa zostaje zamknięta w nieznanym pomieszczeniu skrywającym wiele pozornie przypadkowych przedmiotów, liczy się koncentracja, spostrzegawczość i umiejętność łączenia faktów. Uczestniczy muszą rozwiązać szereg zagadek, otwierać skrytki i ukryte komnaty oraz uruchamiać różne magiczne urządzenia. Podczas godziny zabawy poznają, że pełne zwycięstwo można osiągnąć jedynie dzięki pracy zespołowej, co umacnia więzi w rodzinie, grupie przyjaciół czy pracowników.

Dzięki zamontowanym w pokojach kamerom, nad przebiegiem całej zabawy czuwają animatorzy. Szczególnie w przypadku najmłodszych, animator dyskretnie ukierunkowuje ich uwagę, pomaga w rozwiązywaniu trudniejszych zagadek oraz dba o wysoki poziom energii i pełną entuzjazmu atmosferę. Gra wymaga od uczestników skupienia i działania pod presją czasu, niemniej moment, w którym z pozoru niezwiązane ze sobą znaki układają się w spójną, logiczną całość a także radość ze wspólnego sukcesu wynagradzają cały wysiłek!Chęć przeżycia niezapomnianej, wywołującej dreszcz na karku przygody okazała się uniwersalnym pragnieniem. W Escape Room grają uczniowie, studenci, turyści, rodzice z dziećmi, grupy przyjaciół, a nawet pracownicy korporacji. Pokoje zagadek to także niebanalne miejsce na oświadczyny, wieczór panieński lub kawalerski, a także urodzinową imprezę niespodziankę. Wybierając zabawę w Escape Room zaskoczysz swoich najbliższych i zapewnisz im długo niezapomnianą przygodę.

Room Escape Warszawa® to bogata oferta scenariuszy zabaw przenośnych oraz dwa lokale - w Śródmieściu i na Pradze. Na ul. Śniadeckich znajduje się pokój Indiana, który przenosi w rzeczywistość rodem z przygód Indiany Jonesa, utrzymane w stylistyce naukowej Laboratorium, czyli pokój doświadczeń szalonego profesora oraz pokój Piwnica, który pozwala przenieść się do mrożącego krew w żyłach domu strachów. Na ul. Inżynierskiej zaś można spróbować uciec z Muzeum, odkryć tajemnice Templariuszy w pokoju Rycerskim oraz podróżować w czasoprzestrzeni w Wehikule Czasu.

Podejmij wyzwanie!

Szczegóły pokoi ucieczek przygotowanych przez Room Escape Warszawa® można poznać na stronie https://roomescape.pl/escape-room/

SŁUCHAJ RADIA POGODA