Baran

buzzfeed.com

W 2017 roku opiekuje się tobą Jowisz. Zapragniesz podróżować i zdobywać nowe umiejętności. Będzie więcej zaproszeń w ciekawe miejsca i imprez, na których spotkasz starych przyjaciół. Najbliższe ci osoby będą zajęte pracą lub nauką. Chętnie im pomożesz, ale nie daj się namówić na żadne kredyty lub przeprowadzki. W wolnym czasie zaczniesz działać społecznie, dzięki tobie uda się rozwiązać lokalne problemy.

W miłości czeka cię więcej spokoju i codziennych, wspólnych radości. Ktoś, kto wtrącał się w twój związek, znajdzie sobie inne zajęcia.

Jeśli jesteś samotny, to będziesz miał powodzenie, ale wcale nie tak łatwo będzie cię poderwać. Liczyć się będzie nie pieniądz, ale intelekt! Ideału szukaj tam, gdzie jest sztuka lub spotykają się hobbyści.

Praca będzie ważna. Szef cię doceni, a ty bądź otwarty na nowe znajomości, bo przydadzą ci się w dalszej karierze. W finansach Barana lekka poprawa i szansa na podwyżkę w drugiej połowie roku.

Niespodzianka 2017 roku to wartościowa przyjaźń, która zacznie się od przypadkowej rozmowy w sklepie lub w podróży.

Najlepsze miesiące dla Baranów to luty oraz przełom kwietnia i maja. Nie prowokuj konfliktów w marcu i wrześniu. Sprzyjające znaki to Bliźnięta i Waga.