homemadegiftguru.com

W 2017 roku opiekuje się tobą planeta Mars. Zamiast czekać i planować, wreszcie zbierzesz siły i zadbasz o swoje własne sprawy. Najbliższe ci osoby dobrze zrozumieją twoje cele i będą cię wspierać.

W miłości dobry czas. Nie pozwolisz, aby codzienne obowiązki oddalały cię od partnera. Uważaj tylko na dawnych narzeczonych. Jeśli zaczniesz się z nimi przyjaźnić, partner wszystko wytropi i stanie się bardzo zazdrosny.

Jeśli jesteś samotny, to bądź samodzielny. Zamiast na siłę szukać miłości, skupisz się na swoim rozwoju, ale wtedy właściwa osoba sama cię znajdzie. Jesień sprzyja nawet oświadczynom.

Praca może cię nudzić, ale pilnuj stanowiska. Ktoś może mieć na nie chrapkę, ale ty odeprzesz ten atak. Szef lub inna ważna osoba doceni cię jesienią, zdobędziesz nagrodę lub awansujesz.

W finansach ostrożnie, nie będziesz zaciągać kredytów czy żyrować innym pożyczek.

Niespodzianka 2017 roku to odkrycie, że sport i aktywny wypoczynek może dawać aż tyle radości! Ruszaj się, a ubędzie ci lat.

Najlepsze miesiące dla Raków to sierpień i październik. Nie prowokuj konfliktów w czerwcu i lipcu. Sprzyjające znaki to Panna i Ryby.