Bliźnięta

polyvore.com

W 2018 roku wszystko będzie łatwiejsze. Znajdziesz nową motywację do pracy. Będziesz układać plany awansu, szukać nowego zajęcia. A wszystko po to, aby zaspokoić swoje najskrytsze zachcianki i mieszkać trochę wygodniej. Zakup działki lub rozbudowa domu okaże się zajęciem, które dostarczy ci emocji. Będziesz chciał, aby wszystko było trwałe i przydało się innym.

Rok sprzyja też uprawianiu sportu lub chociaż codziennym spacerom. To sprawi, że wszyscy będą chwalić twoją kondycję i urodę.

W miłości skupisz się na małżeńskich sprawach, będziesz pomagać partnerowi w różnych zadaniach. Staniesz się też o wiele bardziej zmysłowy i subtelny. Jeśli jesteś samotny, to bądź dobrej myśli. Możesz spotkać kogoś ważnego, a znajomość będzie się szybko rozwijać.

Niespodzianka roku to przygody na wakacyjnym wyjeździe. Nawet, jeśli wszystko masz zaplanowane, to i tak planety zrobią ci niespodziankę. Wylądujesz w niezwykłym miejscu, pojawią się nowi znajomi, a życie nabierze barw. Więc latem nie siedź w domu!

Najlepsze miesiące dla Bliźniąt to kwiecień, maj i czerwiec. Nie prowokuj konfliktów w lutym i pierwszej połowie marca.

Sprzyjające znaki to Baran i Wodnik.