homemadegiftguru.com

W 2018 roku pieniądze, władza i prestiż będą głównym tematem twoich rozmyślań. Rozmowy, które dotyczą podwyżki, będą trudne, ale mają szansę zakończyć się sukcesem. Pokaż, co potrafisz! Niestety, rodzina i przyjaciele mogą nie zrozumieć, dlaczego upierasz się przy swoich pomysłach. Mimo tego i tak postawisz na swoim.

W miłości odkryjesz zaskakujące oblicze partnera, o jakim dotychczas nie miałeś pojęcia. Nie daj się więc zaskoczyć tajemnicom i odważ się pierwszy zadawać pytania. Twoje przemyślenia będą bardzo głębokie i mogą prowadzić do poważnych decyzji. Bądź wytrwały i nie wątp w swoją szczęśliwą gwiazdę. Jeśli jesteś samotny, to uważaj na stare znajomości. Ktoś znów może chcieć się ogrzać przy twoim boku, ale tym razem patrz na własne korzyści.

Niespodzianka roku związana będzie z dziećmi lub młodszymi krewnymi. Ich sukcesy bardzo cię ucieszą, ale też dodadzą ci wiary w ludzi. Sam też inspiruj się tym, co robią młodzi. Kup komputer, korzystaj z nowoczesnej technologii i dobrze się przy tym baw.

Najlepsze miesiące dla Raków to maj i czerwiec. Nie prowokuj konfliktów w kwietniu i sierpniu.

Sprzyjające znaki to Panna i Skorpion.