Nakarm psa!

red.
06.12.2017 16:48
A A A
nakarm psa

nakarm psa (olx)

W czwartek 7. grudnia wystartowała 10. odsłona akcji "Nakarm Psa z OLX

Za pośrednictwem aplikacji OLX użytkownicy znów będą napełniać miski zwierzaków wirtualną karmą, którą potem OLX zamieni na tony pokarmu, a następnie dostarczy do potrzebujących czworonogów! W akcji może wziąć udział każdy użytkownik Internetu, który zagłosuje na dane zwierzę poprzez kliknięcie w obrazek kości, aż do jej wypełnienia. Zwierzaki karmimy do 18 grudnia.

 W poprzednich 9. edycjach użytkownicy OLX biorący udział w akcji nakarmili 680 psów i 40 kotów z 22 schronisk w całej Polsce. Dzięki zaangażowaniu miłośników zwierząt zebraliśmy i dostarczyliśmy bezdomnym czworonogom aż 21 ton karmy!

 Oj, będzie się działo… dlatego na 10. edycję powołaliśmy sztab "Nakarm Psa z OLX". Dowództwo w nim przejął Mariusz Kałamaga, który na bieżąco będzie informował uczestników o rozwoju wypadków za pomocą mediów społecznościowych OLXa.

 Razem z użytkownikami serwisu wybraliśmy już dwa ośrodki, do których jeszcze przed świętami trafi karma: Schronisko "Ciapek" w Hajnówce (woj. podlaskie, niedaleko Puszczy Białowieskiej), oraz schronisko w Tomarynach w woj. warmińsko-mazurskim. Na dziesięciolecie akcji dokładamy też trzecie schronisko - w Korabiewicach niedaleko Żyrardowa w Mazowieckiem!

 W związku z jubileuszem zaplanowaliśmy dodatkowe działania, w które można włączyć się każdy. Wybraliśmy dwa schroniska, dla mieszkańców których przeprowadzimy zbiórkę koców, smyczy, misek, zabawek i innych potrzebnych przedmiotów. Zbiórki przeprowadzimy na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie w Warszawie 16 grudnia w godz. 10.00 - 18.00. (Tesco na Górczewskiej).

 Druga zbiórka odbędzie się w Poznaniu, w niedzielę 17 grudnia. Godz. 10:00-18:00. Będziemy wspierać Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju (Śrem). Zbiórka przy Tesco na Wilczaku.

Szczegóły akcji tu

SŁUCHAJ RADIA POGODA