''Elvis Presley Live in Concert" już w czerwcu w Krakowie

Polecamy
02.03.2018 13:50
A A A
Elvis Presley Live in Concert

Elvis Presley Live in Concert (materiały prasowe JVS Group)

Już 7 czerwca 2018 r. w TAURON Arenie Kraków Priscilla Presley poprowadzi występ zawierający archiwalne nagrania oryginalnych wykonań Elvisa Presleya w nowych, orkiestrowych aranżacjach.

Dzięki nowej technologii Elvis Presley „wystąpi” na specjalnie przygotowanym ekranie. Archiwalne nagrania Króla Rock'n'rolla uzupełnione zostaną o muzyczne aranżacje orkiestry symfonicznej. "Elvis Presley™ Live in Concert" z honorowym udziałem Priscilli Presley będzie można obejrzeć na żywo w krakowskiej TAURON Arenie. 

Na kształt show "Elvis Presley™ Live in Concert" wpłynęły dwa orkiestrowe albumy "If I Can Dream" i "Wonder Of You". Priscilla Presley, która była ściśle związana z tworzeniem i rozwojem obu albumów oraz pracowała nad ich wersjami koncertowymi, podczas nadchodzącej trasy osobiście powróci na scenę.

Dzięki fenomenalnemu sukcesowi albumów orkiestrowych oraz wyprzedanej, brytyjskiej trasie koncertowej "Elvis Presley™ Live in Concert", w maju 2017 roku odbyła się druga trasa, która obejmowała 10 nowy europejskich miast. Po entuzjastycznych opiniach fanów i doskonałych recenzjach mediów, na czerwiec 2018 roku zaplanowano kolejną trasę po Europie. Koncerty będą miały miejsce dokładnie 50 lat po tym, jak Król Rock’n’rolla wystąpił w legendarnym "68 Comeback Special".

Warto również dodać, że Elvis Presley za życia nigdy nie koncertował w Europie.

 

Polska publiczność usłyszy piosenki Elvisa już 7 czerwca 2018 r. w TAURON Arenie Kraków. Bilety wciąż dostępne! 

7 czerwca 2018, godz. 19:30
TAURON Arena Kraków
ul. Stanisława Lema 7
www.facebook.com/events/207389693118782/

Bilety na polski koncert dostępne są za pośrednictwem strony:

www.eventim.pl

Producent europejskiej trasy koncertowej: GEA Live
Organizator: JVS Group
Więcej informacji znajdą Państwo >> TUTAJ <<

POLECAMY!

SŁUCHAJ RADIA POGODA