Startuje sezon nad Wisłą

28.04.2016 11:44

"Dzielnica Wisła 2016. Naturalnie nad rzeką" / mat.pras. (mat.pras.)

?Dzielnica Wisła 2016. Naturalnie nad rzeką? - pod tym hasłem przez pięć kolejnych weekendów maja odbywać się będą imprezy uświetniające rozpoczęcie sezonu nad Wisłą. Start już w najbliższą sobotę!

W sobotę, 30 kwietnia, o godz. 10.00 w Porcie Czerniakowskim nastąpi oficjalne otwarcie sezonu. Pierwszy weekend należeć będzie do Żeglugi. Z tej okazji liczne atrakcje przygotowano zarówno na nabrzeżu, jak i na wodzie. Podczas dwóch dni entuzjaści aktywnego wypoczynku nad Wisłą przedstawią mieszkańcom Warszawy różnorodne sposoby na spędzenie wolnego czasu na rzece. Czekają takie atrakcje jak repliki kajaków grenlandzkich sprzed 1000 lat, rejs Taxi Wisła, wycieczki łodziami i motorówkami, prezentacje najnowszych dyscyplin sportów wodnych czy też prelekcje o żeglowaniu.

Każdy weekend to inne hasło przewodnie i związane z nim atrakcje. Kolejne wydarzenia odbędą się pod hasłem: rekreacja, tradycja, sport i natura. Podczas całego cyklu będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać lot dla dwóch osob nad Warszawą. Wystarczy w obiektywie uchwycić przyrodę warszawskiego odcinka Wisły.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.wislawarszawa.pl

SŁUCHAJ RADIA POGODA