VI Dni Teatru na Mokotowie

09.05.2016 12:01
VI Dni Teatru na Mokotowie / mat. pras

VI Dni Teatru na Mokotowie / mat. pras (Teatr Druga Strefa mat. pras)

Teatr Druga Strefa w Warszawie zaprasza na VI Dni Teatru na Mokotowie w dniach 10 - 16 maja 2016! Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zobaczyć aż osiem spektakli z całej Polski!

Przed nami tydzień teatralnych uniesień. Tegoroczna edycja rozpoczyna się we wtorek 10 maja przedstawieniem Teatru Mumerus (Kraków) pt. „Głupia mąka wariatów” inspirowanym twórczością Brunona Schulza. Kolejnego dnia wystawiony zostanie monodram Anny Rakowskiej „Salome” na podstawie dramatu Oscara Wilde'a. Trzeciego dnia Teatr Nowe Przestrzenie i Teatr Umowny (Kraków) zaprezentują koprodukcję według „Przebudzenia wiosny” Franka Wedekinda w konwencji dramatu dla czterech aktorów- marionetek. Propozycją na piątkowy wieczór jest „LAS”, czyli autorski monodram muzyczno-wokalny Angeliki Pytel z PSYCHOTEATRU (Wrocław), z muzyką elektroniczną na żywo. Na weekend z kolei zaplanowane zostały aż trzy spektakle - w sobotę „Kantatę na cztery skrzydła” Fundacji Act 4 Art (Warszawa), a w niedzielę - o 12.00 spektakl familijny „Awanturka z leśnego podwórka” Bajlandii (Warszawa), o 20.00 „democratic body” Teatru Tańca i Ruchu Rozbark (Bytom). Festiwal zakończy się w poniedziałek 16 maja duetem Joanny Czajkowskiej i Jacka Krawczyka „Wszystko co widać. OHIO” z repertuaru Sopockiego Teatru Tańca.

Na wszystkie wydarzenia obowiązuje wstęp wolny przy wcześniejszej rezerwacji telefonicznej bezpłatnych wejściówek. Szczegóły rezerwacji dostępne są na stronie http://teatrdrugastrefa.pl/

SŁUCHAJ RADIA POGODA