Szalone lata 70/80/90 w Mrągowie!

18.08.2016 13:10
Szalone lata 70/80/90 w Mrągowie / mat.pras.

Szalone lata 70/80/90 w Mrągowie / mat.pras. (mat.pras.)

Na zakończenie wakacji zapowiada się prawdziwa uczta dla fanów polskiej muzyki minionych dekad. 26 sierpnia, w mrągowskim Amfiteatrze odbędzie się pierwsza edycja festiwalu ?Szalone lata 70/80/90?, podczas którego wystąpią m.in. Skaldowie, Rudi Schubert, Alicja Majewska, Varius Manx z Katarzyną Stankiewicz, VOX.

„Szalone lata 70/80/90” to impreza o charakterze muzycznym, poświęcona największym hitom minionych lat. To pierwsza edycja festiwalu na pożegnanie wakacji, ale organizatorzy już teraz zapowiadają, że docelowo ma on stać się corocznym wydarzeniem dla całej rodziny.

Na mrągowskiej scenie Amfiteatru, pojawią się legendy polskiej estrady takie jak: zespół Skaldowie, Majka Jeżowska, Shakin` Dudi, Rudi Schubert, Alicja Majewska oraz Włodzimierz Korcz, Stachursky, Varius Manx z Katarzyną Stankiewicz oraz zespół VOX. Występom towarzyszyć będą liczne wspomnienia, a wraz z gwiazdami publiczność wyruszy w sentymentalną podróż w rytm ponadczasowych hitów. Na fanów polskich szlagierów czeka duża dawka dobrej muzyki oraz możliwość zabawy przy dźwiękach największych przebojów. W Mrągowie na nowo zabrzmią piosenki, do których chętnie powracają zarówno dorośli jak i dzieci. Na scenie nie zabraknie także rozmów z artystami, niepublikowanych dotąd zdjęć oraz ciekawych anegdot.

Bilety na wydarzenie dostępne są w przedsprzedaży na stronach: www.ebilet.pl oraz www.kupbilecik.pl. Wejściówki można zakupić również w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Dzieci do lat 12, będące pod opieką dorosłych, mają bezpłatny wstęp na wszystkie koncerty.

SŁUCHAJ RADIA POGODA