Targi Seniora w Krakowie

Polecamy
28.09.2017 15:36
Polecamy

Polecamy (Targi Seniora)

Po raz pierwszy w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków w dniach 6-7 października odbędą się TARGI SENIORA.

Postępy w medycynie, a także większa dbałość o zdrowie niż w przeszłości powoduje, że żyjemy coraz dłużej. Seniorzy bardzo długo utrzymują swoją sprawność i chcą być aktywni. To właśnie dla nich Targi w Krakowie przygotowują wydarzenie, podczas którego przedstawiona zostanie szeroka oferta możliwości działania w jesieni życia.


Swój udział w Targach zapowiedzieli wystawcy z całej Polski, którzy zaprezentują produkty i usługi stworzone z myślą o starszym pokoleniu. Obejmują one wiele dziedzin życia - od zdrowia, przez rekreację, kulinaria, modę i urodę, kulturę i naukę, finanse, różnego rodzaju hobby, aż po sposoby wykorzystania nowoczesnych technologii.


Część targowa wzbogacona zostanie o interesujący program towarzyszący. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w ciekawych prelekcjach, wykładach i warsztatach. Zaproszeni wykładowcy i prelegenci poruszą szereg ważnych tematów, udzielą rad i odpowiedzą na pytania nurtujące współczesnych seniorów. Dodatkową atrakcją będą zapewne występy i prezentacje zespołów oraz grup artystycznych, których członkami są często właśnie osoby starsze.


Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni także goście specjalni. Swoją obecność potwierdził Ojciec Leon Knabit, znany krakowski benedyktyn, autor wielu książek m. in. "Młodość to nie tylko wiek. Młodość to stan ducha". Z ojcem Leonem będzie można spotkać się przez całe 2 dni Targów na stoisku wydawnictwa Tyniec. Natomiast w piątek o godz. 14:30 odbędzie się spotkanie z Anną Dymną, aktorką i Prezesem Fundacji "Mimo Wszystko".


Zaplanowanych zostało także wiele atrakcji dodatkowych. Podczas tragów będzie można wziąć udział w bezpłatnych badaniach lekarskich, w tym słuchu, wzroku i pamięci. Dla zwiedzających przewidziano także liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.


Wstęp na targi jest bezpłatny. Wydarzenie będzie miało charakter międzypokoleniowy - organizatorzy zapraszają seniorów wraz z rodzinami, bowiem na każdego z odwiedzających czeka mnóstwo fascynujących atrakcji.


Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://targiseniora.krakow.pl


Zapraszamy do polubienia fanpage'u Targów w serwisie Facebook https://www.facebook.com/TargiSeniorawKrakowie, na którym na bieżąco udostępniane będą aktualności dotyczące targów. Tu też znajdziecie wszelkie nowości dotyczące wystawców i szczegóły programu towarzyszącego.

SŁUCHAJ RADIA POGODA