Zdobądź bilety na Operę i Balet z Odessy!

01.03.2017 09:45
Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy z trasą koncertową w Polsce / mat.pras.

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy z trasą koncertową w Polsce / mat.pras. (mat.pras.)

7 marca o godzinie 19.00 w warszawskim Teatrze Palladium odbędzie się gala arii operetkowych w wykonaniu opery i baletu z Odessy. Na antenie Radia Pogoda rozdajemy bilety na to wydarzenie!

Gala Najpiękniejszych Arii Operetkowych i Operowych Narodowy Teatr Opery i Baletu to obecnie najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie. Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych.

Podczas trasy koncertowej "Gali operetkowo- musicalowej", którą będziemy mieli okazje gościć w Polsce po raz pierwszy, zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów - łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny. W programie koncertu nie zabraknie znanych i lubianych arii operowych i operetkowych oraz tradycyjnych pieśni narodowych Ukrainy. Publiczność bawić będzie również repertuar musicalowy wzbogacony cudownymi strojami oraz tańcem baletu. Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert. Niezapomniana podróż muzyczna przez wszystkie historie miłosne operetki i musicalu, na której nie może Państwa zabraknąć!

Bilety można nabyć przez Internet na stronie https://www.kupbilecik.pl/baza-1676-narodowy.teatr.opery.z.odessy.html lub wygrać w konkursie Radia Pogoda. Bądźcie czujni!

 

SŁUCHAJ RADIA POGODA