"Witaj Lato - Karuzela na Bielanach"

31.05.2016 12:20

"Witaj Lato - Karuzela na Bielanach" / mat.pras. (mat.pras.)

W sobotę, 4 czerwca, odbędzie się huczne przywitanie lata na Bielanach. W ciągu dnia nie zabraknie atrakcji dla osób w każdym wieku, które lubią dobrze się bawić. A wieczorem dwa znakomite koncerty: Mariki i gwiazdy wieczoru - Kayah. Szykuje się świetna zabawa!

Rodzinny piknik, rozpoczynający lato na Bielanach, zdążył się już wpisać w tradycję imprez plenerowych. Jak co roku przygotowano wiele atrakcji dla mieszkańców.

Tegoroczna impreza będzie zorganizowana w klimacie dawnych zabaw w Lesie Bielańskim z czasów, gdy funkcjonował w nim słynny Park Kultury Bielany. W tym roku po raz pierwszy wydarzenie zainicjuje parada, która wystartuje o godz. 13.00 (z okolic stacji metra Stare Bielany) i przejdzie ul. Kasprowicza. O godz. 13:30 koncertem Orkiestry Kameralnej Filharmonii Narodowej oficjalnie rozpocznie się piknik na terenie Serka Bielańskiego (teren przy stacji Metra Słodowiec).

W ciągu dnia przewidzianych jest wiele występów i liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jak co roku będzie szczególnie dużo atrakcji dla najmłodszych - w strefie malucha czekać na nich będą m.in.: animacje, konkursy, warsztaty kulinarne, malowanie buziek i warsztaty plastyczne. Ale będą także strefy zdrowia, edukacji i wyjątkowo duża strefa sportu, w której będą prezentować się bielańskie kluby. Nie zabraknie również tytułowych karuzel i dmuchanych zjeżdżalni. Radosne chwile będzie można upamiętnić robiąc sobie zdjęcie w fotobudce.

O godz. 18.30 rozpocznie się Zabawa na Dechach, do której przygrywać będzie znany zespół jazzowy - The Warsaw Dixilanders. Natomiast wieczorem odbędą się dwa znakomite koncerty. Marika zagra o godz. 20.00, a gwiazda wieczoru - Kayah o godz. 21.00. Imprezę zakończy Silent Disco - czyli dyskoteka w słuchawkach.

Organizatorami przedsięwzięcia jest Dzielnica Bielany m.st. Warszawy i Stołeczna Estrada, a wśród patronów medialnych imprezy jest także Radio Pogoda.

Przyjdźcie na Bielany w sobotę, 4 czerwca, od godz. 13.00! Świetna zabawa gwarantowana!

SŁUCHAJ RADIA POGODA