Wypłyń w rejs z Radiem Pogoda!

10.08.2016 12:45
Statek

Statek "Widmo" w Poznaniu odbywa rejsy w towarzystwie muzyki Radia Pogoda / mat.pras. (mat.pras.)

Wyjątkowa atrakcja dla mieszkańców i turystów z Poznania! Teraz przebojów Radia Pogoda można posłuchać podczas rejsów na statku wycieczkowym "Widmo" i "Bajka"!

To propozycja dla wszystkich zainteresowanych spędzaniem wolnego czasu w otoczeniu przyrody i przepięknych krajobrazów Doliny Warty w okolicach Poznania i nie tylko. A jeśli dodatkowo kochacie muzykę, to nie może Was tam zabraknąć.

Teraz rejsy statkami wycieczkowymi „Widmo” lub „Bajka” odbywają się w towarzystwie najpiękniejszych piosenek Radia Pogoda. Specjalnie przygotowana lista utworów gwarantuje wyborny nastrój, a każda wycieczka zostaje zapamiętana jako wielka przygoda. Podziwianie uroków natury w takiej atmosferze okazuje się jeszcze przyjemniejsze.

Statek "BAJKA" odpływa codziennie od poniedziałku do czwartku z przystani na "Zakolu Katedralnym" (rzeka Warta, przy Katedrze Poznańskiej od ulicy Panny Marii, poniżej Mostu Bolesława Chrobrego) , a Statek "WIDMO" pływa tylko w soboty i niedziele. Szczegóły znajdują się na stronie: http://www.statekbajka.pl/

Rozpoznacie nas po bannerach i najlepszej muzyce. Do usłyszenia na pokładzie!

SŁUCHAJ RADIA POGODA