IV Ogólnopolskie Senioralia w Krakowie

11.09.2017 17:02
glosseniora

glosseniora (glosseniora)

15 września 2017 r. Kraków zostanie opanowany przez seniorów podczas IV Ogólnopolskich Senioraliów.

Spotkajmy się razem na jednej z największych i najważniejszych imprez seniorskich w Polsce. Wydarzenie rozpocznie się uroczystą Mszą Świętą w Kościele Mariackim. Następnym, najbardziej kolorowym punktem programu będzie przemarsz prawie 900 seniorów ulicami Krakowa z Rynku Głównego do Kina Kijów.

Na wszystkich uczestników w Kinie Kijów czekać będzie program bezpłatnych badań i

Wykładów z zakresu zdrowia, ekonomii, prawa, bezpieczeństwa oraz aktywizacji społecznej w lokalnych środowiskach. Seniorzy dowiedzą się m.in. jaka jest najlepsza recepta na starzenie się, w jaki sposób bezpiecznie zażywać leki, dbać o słuch, zwiększyć bezpieczeństwo oraz mądrze uprawiać sport po 60-ce. Dodatkowo każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić swój stan zdrowia, korzystając z przygotowanych badań przesiewowych i profilaktycznych, wzroku słuchowych oraz spirometrii. Na każdą z Pań czekać będzie strefa urody, gdzie specjaliści zdradzą tajniki makijażu i wizażu.

Na scenie pojawi się Zespół Pieśni i Tańca "Małe Słowianki" oraz Zespół "Prasłowianki".

Wydarzenie uświetni Pokaz Mody Pań wyróżnionych w organizowanym przez nas konkursie Stylowa Seniorka. Zwieńczeniem wydarzenia będzie międzypokoleniowa potańcówka integracyjna z DJ-Wiką.

Wszystkie informacje o krakowskich Senioraliach znajdziecie na http://glosseniora.pl/

SŁUCHAJ RADIA POGODA