ABBA wraca! Mamy zdjęcia ze studia nagraniowego!

Redakcja
19.06.2018 17:09
A A A
Abba, 1974 r.

Abba, 1974 r. (Olle Lindeborg / AP)

Pod koniec kwietnia 2018 roku zespół Abba ogłosił swój wielki powrót. W sieci pojawiły się zdjęcia z trwających właśnie sesji nagraniowych.

Przeboje "Honey, Honey", "Dancing Queen" czy " "Voulez-Vous" zna każdy! Fani zespołu Abba mają nie lada powód do radości. Pod koniec kwietnia 2018 roku świat obiegła informacja o wielkim powrocie legendy muzyki. I choć wiadomości te wszyscy przyjmowaliśmy z rezerwą, teraz mamy niezaprzeczalny dowód na to, że Agnetha Fältskog, Björn Ulvaeus, Benny Andersson i Anni-Frid Lyngstad pracują w studio nad nowym materiałem!

Informację tę potwierdził menadżer zespołu Gorel Hanser, umieszczając na Instagramie zdjęcie z RMV Studio w Sztokholmie, gdzie aktualnie nagrywa zespół Abba. Zdradził również, że nowy album ukaże się pod koniec 2018 roku. Natomiast przed jego premierą usłyszymy dwa nowe single "I Still Have Faith In You" i drugi, którego tytuł nie został jeszcze ujawniony.

W 2019 roku rozpocznie się trasa koncertowa, podczas której zespół Abba wystąpi w postaci hologramów. Czy nowe nagrania zmienią plany grupy i legendarna Abba po latach wystąpi na scenie w pełnym składzie? Bardzo na to liczymy!

Ostatni album szwedzkiej legendy muzyki "The Visitors" ukazał się w 1981 roku.

SŁUCHAJ RADIA POGODA