Powstaje 3 część popularnej komedii "Kogel-mogel"!

Co nowego
13.09.2018 14:30
A A A
Galimatias, czyli Kogel-mogel II

Galimatias, czyli Kogel-mogel II (kadr z filmu)

Autorka pierwszej i drugiej części kultowych filmów "Kogel-Mogel" Ilona Łepkowska, zdradziła szczegóły trzeciej części przygód Kasi Solskiej!

"Galimatias, czyli kogel-mogel II" doczeka się kontynuacji! W nowej części poznamy dalsze losy przebojowej Kasi, która będzie samotną matką rozwódką, a postać Wolańskiej zacznie zajmować się sex coachingiem. Za scenariusz odpowiedzialna jest Ilona Łepkowska, która pracowała przy pierwszych dwóch filmach. Pisarka zdradziła na swoim fanpage'u, że już niedługo ruszają prace na planie. Film wyreżyseruje Kordian Piwowarski.

Wiemy również, że w obsadzie filmu "Misz-masz czyli kogel mogel 3" zobaczymy na pewno Grażynę Błęcką-Kolską i Ewę Kasprzyk, które zagrały w poprzedniej części.

W rolę niesfornego Piotrusia, który dawał się poskromić wyłącznie Kasi, ma się podobno wcielić Mikołaj Roznerski, znany z serialu "M jak miłość" czy rozlicznych komedii romantycznych.

 

Ilona Łepkowska zaprzeczyła, jakoby muzykę do filmu ponownie miał skomponować Seweryn Krajewski. Jak czytamy na oficjalnym profilu na facebooku Pani Ilony:

Mieliśmy nadzieję na współpracę z Panem Sewerynem Krajewskim, wszystko zapowiadało się dobrze, ale w końcu... zrezygnował, niestety.

Film „Galimatias, czyli kogel-mogel II” w reżyserii Romana Załuskiego miał premierę 20 listopada 1989 roku. Fabuła komedii obracała się wokół małżeństwa bohaterów Kasi i Pawła, którzy stykali się z wieloma zabawnymi problemami. W obsadzie oprócz Ewy Kasprzyk, Dariusza Siatkowskiego i Grażyny Błęckiej-Kolskiej wystąpili między innymi Jerzy Turek i Zdzisław Wardejn.

JUŻ NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ PREMIERY!

SŁUCHAJ RADIA POGODA