Święta z Radiem Pogoda! [POSŁUCHAJ]

Redakcja
24.12.2018 10:31
A A A
Spędź święta z Radiem Pogoda!

Spędź święta z Radiem Pogoda! (Radio Pogoda)

Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa specjalne świąteczne programy w Radiu Pogoda!

24 grudnia

* już od 15:00 na antenie Radia Pogoda usłyszą Państwo specjalny wieczór kolęd, dzięki któremu czas spędzony z Rodziną nabierze wyjątkowej oprawy pełnej najpiękniejszych świątecznych melodii

25 grudnia

* od 10:00 do 14:00 gościem specjalnego świątecznego programu Wojtka Pijanowskiego w Radiu Pogoda będzie Katarzyna Pakosińska!

Jak wyglądają święta w jej domu? Jaki prezent przygotowali dla Katarzyny Pakosińskiej Pogodni Panowie - Wojciech Pijanowski i Krzysztof Szewczyk i jakich smaków nie może zabraknąć na jej świątecznym stole?

 

* od 14:00 do 18:00 w studiu Radia Pogoda pojawi się kabareciarz Krzysztof Hanke!

W rozmowie z Joanną Kruk z Pogodnego Poranka Radia Pogoda, Krzysztof Hanke opowie o śląskich tradycjach w swoim warszawskim domu, prezentach świątecznych które wspomina z uśmiechem i o planach na nowy rok!

 

26 grudnia

* od 10:00 do 14:00 Łukasz Szaciłowski zaprezentuje Państwu rekordowe święta w Radiu Pogoda!

Gdzie oglądać możemy największą choinkę? Kto ulepił najwięcej pierogów i gdzie jada się najwięcej świątecznego barszczu?

* od 14:00 do 18:00 w studiu Radia Pogoda celebrować będziemy filmowe święta z wyjątkowymi kobietami! Gośćmi Zygmunta Chajzera będą Ilona Łepkowska i Ewa Kasprzyk, która w studiu pojawi się wraz ze swoim psem Shakirą!

Jak doszło do powstania trzeciej części komedii "Kogel Mogel"? Jak Panie obchodzą święta? Czego nie może zabraknąć na ich świątecznym stole?

Mamy nadzieję, że spędzą Państwo te święta razem z Radiem Pogoda!

ŻYCZYMY PAŃSTWU WSZYSTKIEGO POGODNEGO!

Redakcja Radia Pogoda

SŁUCHAJ RADIA POGODA