Nowa wersja piosenki "Szukaj mnie" z filmu "Kogel Mogel"!

Informacja prasowa
07.01.2019 11:40
A A A
Teledysk do 'Szukaj mnie', z filmu 'Misz Masz, czyli Kogel Mogel 3'

Teledysk do 'Szukaj mnie', z filmu 'Misz Masz, czyli Kogel Mogel 3' (Fot. Gazeta.pl)

Piosenkę "Szukaj mnie" trzydzieści lat temu wyśpiewała Edyta Geppert. Przy okazji premiery trzeciej części "Kogla Mogla" utwór wraca w nowej aranżacji, w wykonaniu Ani Rusowicz i Sławka Uniatowskiego.
- "Szukaj mnie" to ponadczasowy hit. Zarówno piosenka w latach 80 jak i teraz niesie za sobą olbrzymi ładunek emocjonalny, który chwyta za serca wszystkich. Według mnie w Polsce nie ma nikogo, kto by nie znał tego utworu lub filmu "Kogel Mogel" i pochodzących z niego kultowych cytatów. Cudowny powrót wspomnień w nowym wydaniu! – mówi Ania Rusowicz.

Teledysk do nowej wersji piosenki "Szukaj mnie":

 
– W teledysku delikatnie puszczamy oko do widza naszą stylizacją, chcemy się wpasować w klimat lekkiej komedii, choć do pracy podeszliśmy już całkiem serio. Ciekawe jest to, że podczas nagrywania zacząłem po prostu mówić do mikrofonu, co miało być trochę śmieszne, a zarazem przełamywać motyw znany z melodii francuskich z lat 60. Uśmialiśmy się więc podczas nagrywania tego parlando. Z Anią Rusowicz fantastycznie się współpracuje, jest moją dobrą koleżanką od wielu lat. Występowaliśmy razem wielokrotnie, rozumiemy się bez słów, a praca z nią jest ogromną przyjemnością. – mówi Sławek Uniatowski.

Filmowych powiązań z poprzednimi kultowymi częściami serii jest więcej: autorem ścieżki dźwiękowej do filmu "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" jest Sebastian Krajewski (autor muzyki m.in. do "Rezerwatu"), syn Seweryna Krajewskiego, który skomponował muzykę do poprzednich części – "Kogla Mogla" i "Galimatiasu".

Oryginalną wersję utworu "Szukaj mnie" wykonała Edyta Geppert:

 

Premiera filmu "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" odbędzie się już 25 stycznia.

PYTANIE Która wersja piosenki "Szukaj mnie" jest wg Ciebie lepsza?

 tylko oryginalna w wykonaniu Edyty Geppert!
 bardziej podoba mi się nowa wersja w wykonaniu A. Rusowicz i S. Uniatowskiego
 obydwie wersje mają swój urok

SŁUCHAJ RADIA POGODA