Wakacyjne nowości na antenie Radia Pogoda!

Redakcja
02.07.2019 13:31
A A A
Wakacje w Radiu Pogoda

Wakacje w Radiu Pogoda (Radio Pogoda)

Od 1 lipca na antenie Radia Pogoda usłyszeć mogą Państwo wiele nowych programów. Jak dbać o swój ogród? Kogo możemy spotkać w lesie? Jak wyglądały wakacje dekady temu? Sprawdźcie nowości Radia Pogoda na wakacyjne miesiące!

W Radiu Pogoda od 1 lipca do 30 sierpnia:

FUNDUSZ WCZASÓW POGODOWYCH

- to już III edycja popularnej zabawy Radia Pogoda, gdzie w ciągu 2 miesięcy trwania akcji  na antenie 44 szczęśliwców wysyłamy na tygodniowy turnus wczasowy! Do Funduszu Wczasów Pogodowych mogą się Państwo zgłosić TUTAJ

Co hasa po lasach w Radiu Pogoda

- Adam Wajrak to polski działacz na rzecz ochrony przyrody i dziennikarz. Autor artykułów i książek o tematyce przyrodniczej. W audycji "Co hasa po lasach" w Radiu Pogoda, codziennie od poniedziałku do piątku o 16:15 opowiada o leśnych zwierzętach, które możemy spotkać podczas letnich wędrówek. 

Czas na wczasy w Radiu Pogoda

- codziennie od poniedziałku do piątku o 16:45 na program "Czas na wczasy w Radiu Pogoda" zaprasza Zygmunt Chajzer! Spływ kajakiem, kolorowe przysmaki, rowery wodne i ciepłe lody! Razem z Zygmuntem Chajzerem powspominamy w Radiu Pogoda wakacje z czasów młodości! 

Wakacje z Polską Piosenką w Radiu Pogoda

- codziennie od poniedziałku do piątku o 17:45 Magdalena Sobczak prezentuje na antenie Radia Pogoda historię jeden wakacyjnej piosenki, która bierze udział w wakacyjnym plebiscycie Radia Pogoda! Wyniki Państwa głosowania zostaną zaprezentowane w specjalnym programie już 31 sierpnia! Na wakacyjne piosenki można głosować TUTAJ

Pogoda na działkę w Radiu Pogoda

- uprawiasz domowy ogródek? Zastanawiasz się jak podlewać kwiaty lub jak zrobić własny kompost? Nie wiesz jak poradzić sobie ze szkodnikami, a może szukasz odpowiednich roślin na swój balkon? Program "Pogoda na działkę w Radiu Pogoda" jest idealny dla Ciebie! Codziennie o 18:15 eksperci z miesięcznika "Przepis na ogród" odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące roślin i pielęgnacji ogrodu! Masz pytanie do naszych ekspertów? Zadaj je W FORMULARZU TUTAJ

Letnie Kino Retro w Radiu Pogoda

- od poniedziałku do piątku o 18:45 na antenie Radia Pogoda w cyklu "Letnie kino retro" Asia Kruk wraz z ekspertami z Filmoteki Narodowej - Instytutu Audiowizualnego przeniosą nas w świat wakacyjnych filmów i piosenek z nimi związanych!

Gość Radia Pogoda

- codziennie o 22:00 od poniedziałku do czwartku na antenie Radia Pogoda, usłyszeć mogą Państwo wywiady z artystami teatru, kina i estrady

Wieczór autorski w Radiu Pogoda

- w każdy piątek o 22:00, program "Wieczór autorski w Radiu Pogoda, którego gospodynią jest Anna Stachowska, odwiedzają autorzy książek, kompozytorzy i wokaliści znani ze scen teatralnych i wielkiego ekranu.

W wakacyjnej ramówce Radia Pogoda nie zabraknie oczywiście Asi Kruk i Zygmunta Chajzera, którzy codziennie od 6:00 budzą Państwa w "Pogodnym Poranku Radia Pogoda", Łukasza Szaciłowskiego i Roberta Janowskiego, a także najświeższych informacji i najpiękniejszych melodii!

ZAPRASZAMY DO SPĘDZENIA TYCH WAKACJI Z RADIEM POGODA!

SŁUCHAJ RADIA POGODA