Jak w najnowszym odcinku TTBZ poradziła sobie liderka programu?

Klaudia Oświecińska
05.11.2019 15:52
A A A
Emilia Komarnicka-Klynstra jako Dolly Parton w TTBZ

Emilia Komarnicka-Klynstra jako Dolly Parton w TTBZ (Screen z Ipla)

Przed liderkom programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" postawione zostało kolejne wyzwanie, tym razem Emilia Komarnicka-Klynstra wsiadła do windy i zamieniła się w królową muzyki country Dolly Parton. Do tej pory aktorce udało się uzyskać najwyższą punktacje. Czy Emilia jest również Państwa faworytką?

Emilia Komarnicka-Klynstra to aktorka, znana z telenoweli takich jak "Na dobre i na złe" oraz "Ranczo".

Obecnie w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" prowadzi w rankingu z wynikiem 282 punktów. W każdym odcinku zachwyca swoimi występami zarówno jurorów jak i publiczność.

Jak twierdzą internauci:

Emilia jest stworzona do tego programu. Dolly jest nie podrobienia, a tu proszę-99% Dolly w Emilii. Widać, że naprawdę stara się zmieniać głos maksymalnie. I to się udaje. Moim zdaniem jest murowaną kandydatką do finału i zastanawiam się, co tam pokaże.
Znów dziś najlepsza!

Tym razem liderka programu rozrywkowego została postawiona przed bardzo trudnym zadaniem, wcieliła się w postać legendy amerykańskiego country Dolly Parton, sama aktorka przyznaje, że było to nie lada wyzwanie.

Aktorka wykonała słynny utwór "9 to 5" (pol. od 9 do 17), opowiadający o codziennej życiowej rutynie związanej z pracą.

 

 Dolly Patron bezsprzecznie uznawana jest za królową muzyki country.

Urodziła się jako jedno z dwanaściorga dzieci farmera. Muzyka towarzyszyła jej od najmłodszych lat, w dzieciństwie występowała w kościele. Wydała 85 albumów muzycznych, jest również autorką piosenki "I will always love you", którą później rozsławiła Whitney Houston.

Prywatnie jest chrzestną znanej piosenkarki Miley Cyrus. Chrześnica chętnie coveruje jej dzieła, często w trakcie koncertów śpiewa piosenkę "Jolene".

Na jej cześć nazwano pierwszą sklonowaną owcę Dolly.

Oryginalne wykonanie piosenki "9 to 5".

 

PYTANIE Czy liderka programu poradziła sobie z najnowszym zadaniem?

 Tak! Prawdziwa Dolly Parton
 Wyszło jej całkiem dobrze
 Nie podobało mi się

SŁUCHAJ RADIA POGODA