Zwyciężył program jako Violetta Villas

Klaudia Oświecińska
26.11.2019 14:25
A A A
Adam Strycharczuk jako Violetta Villas w 'Twoja Twarz Brzmi Znajomo'

Adam Strycharczuk jako Violetta Villas w 'Twoja Twarz Brzmi Znajomo' (Screen z YouTube)

W finałowym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Adam Strycharczuk wcielił się w postać naszej pogodowej gwiazdy - Violetty Villas. Dzięki temu występowi został zwycięzcą 12 edycji programu!

Był to z pewnością jeden z najlepszych występów w historii programu. Youtuber Adam Strycharczuk bezbłędnie odzwierciedlił postać Violetty Villas i wzruszył do łez zarówno widzów jak jurorów programu.

 

Wzruszenia nie kryli również internauci:

Bałam się, że jury znowu go nie doceni, ale miło się zaskoczyłam... Kolejne rewelacyjne wcielenie Adama, wybrał sobie piekielnie trudne zadanie i wykonał je po mistrzowsku. Jego progres w programie pobił chyba wszystko, co do tej pory widzieliśmy - wspaniała historia. Będzie go bardzo brakować w kolejnych edycjach.
Niesamowite jest to, że to wykonanie jest hołdem dla zmarłej mamy Adama. Na żywo ledwo powstrzymałem swoje wzruszenie. Dzięki temu występowi zrozumiałem, jak bardzo ważna jest dla mnie moja mama. Dziękuję Ci za to, Adamie.

Adam Strycharczuk został zwycięzcą 12 edycji programu i w finale pokonał gwiazdy takie jak Emilia Komarnicka–Klynstra (2. miejsce), Ewelina Lisowska (3. miejsce) i Łukasz Zagrobelny (4. miejsce).

SŁUCHAJ RADIA POGODA