Weź udział w konkursie "SENIORZY W AKCJI"

Redakcja
27.02.2020 11:39
A A A
'SENIORZY W AKCJI'

'SENIORZY W AKCJI' (mat. prom)

20 lutego ruszyła XIII edycja konkursu "SENIORZY W AKCJI". Przekonaj się, że każdy wiek jest dobry, aby być aktywnym. Zachęcamy do wzięcia udziału!

Twórcy konkursu "SENIORZY W AKCJI" przekonują, że słowo "senior" brzmi dumnie. Zachęcają, aby nie wstydzić się przybywających lat i zmarszczek.

Wiele osób dopiero po przejściu na emeryturę ma czas, aby rozwijać swoje pasje, realizować marzenia i chowane do szuflady pomysły.

Konkurs 'SENIORZY W AKCJI'Konkurs 'SENIORZY W AKCJI' mat.prasowe

"SENIORZY W AKCJI" to konkurs dla osób aktywnych, które chcą połączyć rozwijanie pasji i zainteresowań z działaniem społecznym.

Szczegóły konkursu „Seniorzy w akcji”:

• O dotację mogą ubiegać się osoby 60+ lub pary międzypokoleniowe (osoba 60+ i osoba młodsza o co najmniej 25 lat) we współpracy z organizacją pozarządową lub instytucją, która pełni rolę podmiotu aplikującego o dotację (np. Uniwersytet Trzeciego Wieku, fundacja, stowarzyszenie, dom kultury).
• Ze środków konkursu zostanie przyznanych 18-22 dotacji.
• Uczestnicy mogą zdobyć dotację w wysokości do 15 000 zł.
• Składanie listów intencyjnych trwa do 15 marca 2020 roku

Do 15 marca zgłoś swój pomysł na projekt społeczny na stronie internetowej http://seniorzywakcji.pl/

Wydarzenie skierowane jest do osób, które mają pomysł i chcą pracować nad jego rozwojem przy wsparciu ekspertów, doświadczonych animatorów i innych uczestników. Osoby, które chcą nabywać umiejętności przydatne w dalszej aktywności społecznej.

'SENIORZY AKCJI''SENIORZY AKCJI' T. Kaczor

Konkurs realizowany jest przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” w ramach programu: „Uniwersytety Trzeciego Wieku – Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Więcej informacji na stronie http://seniorzywakcji.pl/

SŁUCHAJ RADIA POGODA