Akustyczny koncert Izabeli Trojanowskiej już w maju!

Polecamy
16.04.2018 13:48
A A A
Izabela Trojanowska

Izabela Trojanowska (CONNECTION public relations)

Już 8 maja w Kuźni Kulturalnej w Warszawie odbędzie się premiera akustycznego koncertu Izabeli Trojanowskiej. Usłyszymy najbardziej znane przeboje oraz nowe utwory piosenkarki wykonane w nastrojowym, akustyczno-rockowym klimacie.

Izabela Trojanowska PlakatIzabela Trojanowska Plakat CONNECTION public relations

Podczas występu nie zabraknie takich przebojów piosenkarki jak: "Tyle samo prawd, ile kłamstw", "Wszystko czego dziś chcę" czy "Pieśń o cegle" jak i nowych piosenek z ostatniego albumu zatytułowanego "Na skos", który promowały znakomite single "Posłańcy wszystkich burz" i "Skos".

 

Izabela Trojanowska swoją karierę rozpoczęła na początku lat 80-tych i natychmiast została uznana objawieniem na polskiej scenie muzycznej. Jej przeboje nuciła wtedy cała polska. Wydany w 1982 znakomity album pt. "Układy" oraz współpraca z Budką Suflera spowodowały, iż artystka na stałe zapisała się w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

 

Najnowszy projekt koncertowy został stworzony z myślą o tych, którzy cenią sobie dobrą muzykę rockową w nieco subtelniejszym wydaniu, lecz wykonaną z charakterystycznym dla Trojanowskiej "pazurem".

Artystce na scenie towarzyszyć będą znakomici muzycy, a w skład chórku wejdą m.in. Ewa Szlachcic i Edyta Strzycka - znane z udziału w programie The Voice of Poland.

Organizatorami koncertu są: artCONNECTION music i Scena Kulturalna. Patronat medialny nad koncertem objęło Radio Pogoda.

Koncert odbędzie się 8 maja o g. 20:30 w Kuźni Kulturalnej w Warszawie.

Bilety do wygrania na antenie Radia Pogoda.

ZAPRASZAMY!

SŁUCHAJ RADIA POGODA