Specjalne dodatki dla grzybiarzy i smakoszy grzybów z "Gazetą Wyborczą" już 29 i 30 sierpnia.

Polecamy
28.08.2018 18:55
A A A
Specjalne dodatki dla grzybiarzy i smakoszy grzybów z 'Gazetą Wyborczą'

Specjalne dodatki dla grzybiarzy i smakoszy grzybów z 'Gazetą Wyborczą' (materiały prasowe)

Już jutro - w środę, 29 sierpnia br. - czytelnicy "Gazety Wyborczej" będą mogli kupić dziennik wraz z dodatkiem "Atlas grzybów - najpopularniejsze gatunki jadalne i trujące". Następnego dnia - w czwartek, 30 sierpnia br. - do gazety dołączony zostanie dodatek "Potrawy z grzybów - 22 sprawdzone przepisy na śniadania, obiady, przystawki i przetwory".

„Atlas grzybów - najpopularniejsze gatunki jadalne i trujące", to poręczny leksykon zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych grzybiarzy. Publikacja zawiera zdjęcia 44 gatunków grzybów wraz z opisami kapelusza, trzonu, hymenoforu, pierścienia i miąższu. Wielbiciele zbierania grzybów znajdą w wydaniu także informacje o podobnych gatunkach i miejscach ich występowania.

Dzień później do „Gazety Wyborczej" zostanie dołączony dodatek „Potrawy z grzybów - 22 sprawdzone przepisy na śniadania, obiady, przystawki i przetwory". Czytelnicy znajdą w nim przepisy na najpopularniejsze dania z grzybami m.in. zupę grzybową czy rydze na maśle, a także na mniej znane potrawy.

Dodatki poleca Radio Pogoda!

29 i 30 sierpnia "Atlas Grzybów" oraz "Potrawy z grzybów" będzie można wygrać w konkursie "Końcóweczki" w Pogodnym Poranku Radia Pogoda!

SŁUCHAJ RADIA POGODA