Piknik rodzinny +4łapy w Krakowie już w sobotę!

Polecamy
08.05.2019 22:55
A A A
Piknik rodzinny +4łapy

Piknik rodzinny +4łapy (materiały prasowe)

Już w sobotę 11 maja, na Błoniach w Krakowie odbędzie się inauguracja piątej już edycji pikników rodzinnych +4łapy! Od 10:00 na terenie pikniku stanie plenerowe studio Radia Pogoda, do którego już teraz serdecznie Państwa zapraszamy!

Pikniki rodzinne +4łapy, tworzące ogólnopolski cykl eventów, to największe w Polsce, tego typu wydarzenie dla rodzin z psami. Największe miasta, najlepsze ich lokalizacje i pełen atrakcji, zróżnicowany plan i fascynujące pokazy w mistrzowskim wykonaniu.

Pikniki +4łapy to również Gra miejska z psem. Aktywność stworzona dla rodzin ze swoimi pupilami. Gra miejska z psem to poza dobrą zabawą i wartościowymi nagrodami, to edukacja i działalność charytatywna. Cały przychód trafia do jednej z fundacji. Kochamy psiaki, tak jak Ty. To piknik, na którym nie może Cię zabraknąć.

Wstęp na teren pikniku i udział w całodziennych atrakcjach jest bezpłatny.

Dla odwiedzających, organizatorzy przygotowali strefę handmade&designu, czyli ponad 150m2 namiotu, a w nim stoiska wyjątkowych firm, zajmujących się produkcją wyselekcjonowanych akcesoriów i dodatków dla Waszych psiaków.

Radio Pogoda jako partner pikniku pojawi się na krakowskich błoniach ze studiem plenerowym! Audycję nadawaną od godziny 10:00 do 14:00 poprowadzi Anna Stachowska.

Gwarantujemy, że będzie to dzień pełen pozytywnych emocji!

ZAPRASZAMY!

Więcej szczegółów na stronie: www.piknik4lapy.pl

SŁUCHAJ RADIA POGODA