Dzień Własnego Biznesu już 8 października

Redakcja
12.09.2019 16:30
A A A
Przedsiębiorcy, zdjęcie ilustracyjne

Przedsiębiorcy, zdjęcie ilustracyjne (123RF)

8 października wszyscy przedsiębiorcy obchodzą swoje święto. Z tej okazji odbędzie się międzynarodowy Dzień Własnego Biznesu pod hasłem "Bez ciebie nie ma biznesu". Jest to wyjątkowa okazja do promocji własnej działalności i zdobycia nowych klientów. W Polsce akcję po raz czwarty organizuje MAKRO Polska.

Dzień Własnego Biznesu obchodzi jednocześnie 26 krajów na całym świecie, m.in. we Francji, Grecji, Turcji, Indiach oraz w Chinach. W Polsce organizatorem tego wydarzenia jest sieć hurtowni MAKRO Polska.

Czym jest Dzień Własnego Biznesu?

Dzień Własnego Biznesu wspiera małe przedsiębiorstwa.W swojej Inicjatywie ma na celu docenienie i wsparcie przedsiębiorców z sektora handlowo-usługowego.Wydarzenie pozwoli firmom zwiększyć swoją rozpoznawalność wśród klientów, natomiast konsumentom poznać nowe lokale oraz nabyć produkty i usługi po promocyjnych cenach.

Jakie korzyści płyną z Dnia Własnego Biznesu?

MAKRO przygotowuje szeroką kampanię reklamową: ogólnopolskie radio (spoty radiowe), kampanię billboardową, bannery przy Halach MAKRO oraz na setkach tysięcy materiałów drukowanych (ulotkach, komunikacja MM), pakiety materiałów dla Klientów.

Przygotowane będą również darmowe zestawy promocyjne (plakaty, ulotki,notesy, torby jednorazowe, standy na stoliki etc.). Dostarczone zostaną  do hal, i od 2 września będą wydawane Klientom.

Dodatkowo zorganizowana jest specjalna oferta rabatowa na wybrane produkty, obowiązującą od 24 września do 8 października, tylko dla zarejestrowanych akcją.

Przedsiębiorcy, którzy chcą wziąć udział w akcji, mogą zarejestrować się na stronie www.dzien-wlasnego-biznesu.pl i utworzyć specjalną ofertę promocyjną, która będzie dostępna 8 października.

Codziennie w programie "Pogodne Popołudnie w Radiu Pogoda" mogą Państwo usłyszeć audycję "Biznes jest biznes", którą prowadzi Anna Stachowska.

W audycji "Biznes jest biznes" mogą poznać Państwo więcej szczegółów na temat Dnia Własnego Biznesu.

Odcinek 1:

Odcinek 2:

Odcinek 3:

Odcinek 4:

Odcinek 5:

Radio Pogoda Poleca!

SŁUCHAJ RADIA POGODA