1 października - "Dzień Polskiej Muzyki"

Klaudia Oświecińska
30.09.2019 16:01
A A A
Dzień Polskiej Muzyki, 1 października

Dzień Polskiej Muzyki, 1 października (materiały promocyjne)

Już 1 października rusza 1 edycja kampanii "Dzień Polskiej Muzyki"! Tego dnia o godzinie 10:00 największe, muzyczne rozgłośnie radiowe i telewizje będą grały przez godzinę tylko polską muzykę. Radio Pogoda dołączyło do akcji!

W kampanii biorą udział największe rozgłośnie radiowe i telewizyjne związane z muzyką. Również w Radiu Pogoda będziecie mogli Państwo posłuchać największych polskich przebojów, nie tylko między 10:00, a 11:00 ale i przez cały dzień!

Tego dnia na stronie głównej serwisu Spotify wyświetlane będą tylko polskie Playlisty. A w serwisie YouTube promowana będzie specjalna playlista polskich utworów z potencjałem eksportowym. Największe serwisy z biletami w kraju, w tym: Eventim, eBilet i Ticketmaster oferować będą specjalną promocje na zakup biletów na koncerty.

Dzień Polskiej MuzykiDzień Polskiej Muzyki Redakcja

Celem kampanii jest promocja polskiej muzyki i przekierowanie zainteresowanych nią odbiorców do zakupu muzyki w postaci płyt, biletów na koncerty czy abonamentów w serwisach streamingowych, tak aby docelowo kampania przyczyniła się do wzrostu wartości polskiego rynku muzycznego.

RADIO POGODA ZAPRASZA DO WSPÓLNEGO ŚWIĘTOWANIA!

SŁUCHAJ RADIA POGODA