Wysokiej klasy wydarzenie - "10 tenorów" na jednej scenie

Redakcja
04.11.2019 16:29
A A A
10 tenorów w Katowicach

10 tenorów w Katowicach (mat. prom.)

W ostatnim czasie w Polsce wzrasta zainteresowanie Ukraińską sztuką wokalną. Dla zainteresowanych w Radiu Pogoda do wygrania bilety na "10 tenorów". Jest to grupa 10 męźczyzn z Polski i Ukrainy. Jakie są rezultaty tej współpracy? Oceńcie Państwo sami na koncercie w Katowicach.

"10 tenorów" przynoszą miłość do Polski w 2019r. Trasa koncertowa 10 utalentowanych wokalistów gwarantuje pasję i uśmiech na twarzy. Najbardziej ekscytująca grupa wokalna 10 TENORÓW zaśpiewa dosłownie wszystko - od najlepszych piosenek romantyczny pop, ballad rockowych po utwory ludowe aż do arii operowej. Nic dziwnego - jest ich aż DZIESIĘCIU, więc i repertuar szeroki i możliwości znaczące. Ale to przecież nie jest cała prawda o 10 Tenorach z Polski i Ukrainy - ważnym elementem jest perfekcja z jaką wykonują muzykę, oraz skala talentu, który pozwala na sięganie równocześnie do twórczości Johanna Straussa i Leonarda Cohena.

10 tenorów katowice10 tenorów katowice mat. prom.

Bilety na koncert możecie Państwo wygrać na antenie Radia Pogoda.

Koncert odbędzie się 16 listopada 2019 roku, o godzinie 17 - Katowice Miasto Ogrodów Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek, pl. Sejmu Śląskiego 2.

Radio Pogoda poleca!

SŁUCHAJ RADIA POGODA