UNICEF Pomoc łączy pokolenia

Redakcja
13.02.2020 12:57
A A A
UNICEF

UNICEF

UNICEF wystartował z nowym programem "PONADCZASOWI" który skierowany jest do wszystkich osób które wierzą, że każde życie ma znaczenie.
Żyj tak jakby każdy Twój dzień był tym najważniejszym. Kiedyś pozostanie po nas tylko dobro, które przynieśliśmy ze sobą. Dobro, które nie przemija.

Przez całe życie człowiek stara się nadać sens temu co robi i nad czym pracuje. Niewielu z nas zastanawia się co wydarzy się dalej, gdy czas dobiegnie końca. Zaledwie 13% Polaków decyduje się, aby spisać testament.
Oznacza to, że większość z nas pozwala, aby realizowane w życiu cele, decyzje i plany uległy na koniec nieokreślonemu biegowi zdarzeń.
Z UNICEF POLSKA MOŻESZ TO ZMIENIĆ!

UNICEFUNICEF 

Program PONADCZASOWI ma za zadanie uświadomić społeczeństwo jak ważne jest spisanie testamentu. Tylko w tedy mamy stuprocentową pewność jak rozdysponowany zostanie nasz majątek. Dzięki testamentowi, będziemy wiedzieć, że nasz dorobek zostanie wykorzystany w taki sposób, w jaki byśmy sobie tego życzyli.


Część swojego dorobku mogą Państwo przekazać również na rzecz wybranej fundacji lub stowarzyszenia. Nie ważne czy jest on większy czy mniejszy, wspólnie możemy zmienić świat na lepsze!
Więcej informacji, dlaczego jest to takie ważne, mogą Państwo znaleźć: tutaj


Ambasadorką akcji UNICEF "PONADCZASOWI" jest Ewa Wencel.

Całego wywiadu z Panią Ewą i więcej na temat akcji PONADCZASOWI,
możecie Państwo posłuchać tutaj:

SŁUCHAJ RADIA POGODA