Konkurs "Praca dawniej" - fotograficzna podróż do przeszłości

Redakcja
10.06.2020 11:18
A A A
Konkurs Praca dawniej

Konkurs Praca dawniej (mat. prasowe)

Portal Aplikuj.pl oraz Radio Pogoda zapraszają wszystkich seniorów z woj. śląskiego i małopolskiego do udziału w wyjątkowym konkursie. Jeśli masz ukończone 60 lat, żywe wspomnienia swojej pracy sprzed lat i pamiątkowe zdjęcia z tego okresu - wybierz się razem z nami w sentymentalną podróż.

Każdy senior uczestniczący w projekcie może przesłać do 3 zdjęć związanych z jego dawną pracą i podzielić się ciekawymi wspomnieniami. Aby zgłosić się do konkursu, trzeba wypełnić formularz dostępny pod adresem https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior

Zgłoszeń mogą dokonywać sami seniorzy, ale także krewni lub znajomi w ich imieniu. Formularz zgłoszeniowy jest aktywny od 12 czerwca do 11 września bieżącego roku.

Najciekawsze fotografie zostaną nagrodzone, jury przyzna także wyróżnienia, ale to nie wszystko – laureaci będą mogli opowiedzieć znacznie więcej o swoich zawodowych wspomnieniach w artykule, który zostanie opublikowany w partnerskim portalu dla seniorów! Pełny regulamin konkursu i inne szczegóły można znaleźć na stronie https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior.Konkurs jest w pełni bezpieczny – odbywa się wyłącznie drogą internetową.

Do wygrania: telefony komórkowe, kursy komputerowe od podstaw, książki i przydatne gadżety.

Zapraszamy do zabawy!

SŁUCHAJ RADIA POGODA