Gość Radia Pogoda: grupa VOX

Klaudia Oświecińska
16.10.2019 11:07
A A A
Zespół Vox gościem Radia Pogoda

Zespół Vox gościem Radia Pogoda (Radio Pogoda)

W Radiu Pogoda gościła "Wesoła trójka z Zamościa", w składzie: Witold Paszt, Jerzy Słota i Dariusz Tokarzewski. Zespół VOX zasłynął z przebojów takich jak: "Bananowy song", czy "Rycz mała rycz". W tym roku z okazji 40 jubileuszu VOX wydał utwór "Porwij mnie". Więcej o singlu i o tym jaka jest recepta na wieloletnią współpracę i przyjaźń posłuchają Państwo w wywiadzie.

W latach PRL-u kochały się w nich wszystkie dziewczyny. Piosenka "Bananowy song" podbijała wtedy parkiety na prywatkach w całej Polsce, jak i zagranicą. Przebój dotarł do Hawany i odniósł tam wielki sukces.

 

Po 21 letniej przerwie grupa powraca z singlem "Porwij mnie". Utwór rozpoczyna obchody 40 jubileuszu VOX! Jest również zapowiedzią nowej płyty.

Jak twierdzi grupa VOX:

Seniorzy grają dla seniorów, śmiejemy się, że jeszcze nie dinozaury ale to już 40 lat naszej pracy artystycznej.
 
Koncerty dla seniorów to coś niesamowitego! Ci ludzie przy nas poznają naszą muzykę i wiedzą czego od nas oczekują. Pod scenę czują się jak nastolatki.

Wieloletnia przyjaźń

Panowie grają ze sobą od 40 lat! Mimo to wciąż utrzymują dobre stosunki i przyjaźnią się ze sobą.

W wywiadzie Witold Paszt lider grupy mówi:

My do tej pory po koncertach w hotelu, jak schodzimy na śniadanie dzwonimy do siebie - Czy już byłeś na śniadanku? Czy idziemy razem? Zwykle idziemy razem i tak jest od 40 lat i dobrze się z tym czujemy.

Więcej o Grupie VOX możecie Państwo posłuchać tutaj:

Program "Gość Radia Pogoda" do usłyszenia codziennie od poniedziałku do czwartku od 22:00, tylko w Radiu Pogoda!

SŁUCHAJ RADIA POGODA