Wieczór Autorski w Radiu Pogoda - Agnieszka Krawczyk

Redakcja
14.09.2020 14:32
A A A
Agnieszka Krawczyk gościem Radia Pogoda

Agnieszka Krawczyk gościem Radia Pogoda (Fot. Julita Pająk)

Gościem Anny Stachowskiej w wieczorze autorskim współtworzonym przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS była Agnieszka Krawczyk - pisarka z Krakowa, autorka 21 książek, które sprzedały się w nakładzie pół miliona egzemplarzy.

Autorka bestselerowych powieści obyczajowych i kryminałów. Największą popularnością wśród czytelników cieszą się serie „Dolina mgieł i róż”, „Czary codzienności”, „Uśmiech losu” i „Przylądek wichrów”.

Niedawno nakładem Wydawnictwa FILIA ukazała się ostatnia cześć serii „Ulica Wierzbowa” czyli trzeci tom zatytułowany „Marzenia, które się spełniają”.

Książka Marzenia, które się spełniają autorstwa Agnieszki KrawczykKsiążka Marzenia, które się spełniają autorstwa Agnieszki Krawczyk Wydawnictwo Flilia

Książki Agnieszki przywracają wiarę w dobro, w ludzi i w marzenia. Od zawsze uwielbiała pisać. Do dzisiaj ma swoje opowiadania z dzieciństwa i czeka na odpowiedni moment by do zajrzeć.

W rozmowie z Agnieszką usłyszymy m.in.o: spełnianiu marzeń, o tym czy jest taka pogodna jak stworzeni przez nią bohaterowie, o swoim warsztacie, inspiracjach i o tym czy jest taką „naszą Mary Poppins” -nianią która potrafiła zaczarować swoich podopiecznych.

Całej rozmowy możecie Państwo posłuchać tu:

SŁUCHAJ RADIA POGODA